هدیه

هدایای تبلیغاتی بتنی چیست و چه کاربردی دارد؟

هدایای تبلیغاتی بتنی چیست و چه کاربردی دارد؟

هدایای تبلیغاتی بتنی از جدیدترین و منحصربه‌فردترین هدایایی هستند که کسب‌وکارهای هوشمند و آینده‌دار برای بازاریابی و گسترش تبلیغات خود از آن بهره می‌گیرند. چراکه این هدایا نه‌تنها جذاب و ماندگار هستند، بلکه به‌راحتی با هر سلیقه‌ای هماهنگی پیدا می‌کنند و بهتر از همه اینکه با قیمتی مناسب قابل تهیه هستند.

هدایای تبلیغاتی بتنی چیست؟ درواقع همان محصولات شیک و کاربردی هستند که با بتن و گاها سفال و شیشه ساخته می‌شوند و در قالب ست‌های رومیزی، گلدان، جاخودکاری‌ و جاقلمی ارائه می‌گردند.

طراحی اولیه این نوع هدایا سبب تحولی بزرگ در دنیای هدایای تبلیغاتی و سازمانی بود. چراکه این هدایا با ورود خود به دنیای مارکتینگ آیتم‌های تکراری مثل سررسید و خودکار تبلیغاتی را کنار زدند و گاها به تنهایی و گاها در کنار آیتم‌های قدیمی‌تر، نتیجه‌ای شگفت‌انگیز را پدید می‌آورند. اما کاربرد هدایای تبلیغاتی بتنی چیست؟

هدایای بتنی از آن دست هدایای تبلیغاتی هستند که تنوع بسیار بالایی چه در نوع و چه در قیمت دارند. ازاین‌رو برای ابعاد مختلف مارکتینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. به‌طوری‌که از جمله کاربردهای آن‌ها اهدای هدیه برای تقدیر از شرکای تجاری و یا مدیران درون سازمانی است. اما می‌توان از آنها برای مشتریان خاص برند نیز استفاده کرد. برای آشنایی بیشتر با این هدایای دوست‌داشتنی و همه چیز تمام ادامه این نوشته از حس هفتم را با دقت بخوانید.

هدایای تبلیغاتی بتنی چیست؟ آن را بشناسید

تا همین چند مدت پیش هرجا نام هدایای تبلیغاتی در میان می‌آمد، تصور همه محدود به چند آیتم تکراری میشد که آنها عبارت بودند از سررسید و خودکار و ماگ و… . اما امروزه یک دسته هدایای به‌صرفه و خلاقانه دیگر نیز به آیتم‌های جذاب و پرطرفدار هدایای تبلیغاتی اضافه شده و آن، هدایای بتنی است.

هدایای تبلیغاتی بتنی چیست؟ آن را بشناسید

هدایای بتنی همانطورکه از نامشان پیداست، بافتی بتنی دارند و معمولا با جاذبه‌های خاص خود، در تولید انواع گلدان، جامدادی و جاخودکاری، و همچنین ست‌های رومیزی به‌کار می‌روند. این هدایا با هر گونه فضایی سازگار و زیبا هستند و همین یکی از دلایلی است که موجب تاثیرگذاری بیشتر این هدایا می‌شود‌.

۲ ویژگی مهم هدایای تبلیغاتی بتنی چیست؟ به‌طورکلی می‌توان گفت برای تاثیرگذاری حداکثری یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و جذاب بودن آن الزامی است و هر دو ویژگی در هدایای تبلیغاتی بتنی یافت می‌شوند. بنابراین در ابعاد مختلف تجارت می‌توان از هدایای تبلیغاتی این جنس بهره برد و در مناسبت‌های مختلف نیز به‌وسیله این هدایا تقدیر و تشکر مخاطبان هدف را به‌جای آورد.

هدایای تبلیغاتی بتنی چیست و چرا هدایای بتنی بخریم؟

  1. هدایای تبلیغاتی بتنی تنوع بالایی دارند و اینگونه با سلایق مختلف هماهنگی پیدا می‌کنند.
  2. هدایایی بتنی در قالب گلدان، جامدادی و جاخودکاری و انواع وسایل و ظروف رومیزی طراحی می‌شوند و معمولا همه کاربردی هستند.
  3. این هدایا باتوجه به متریال سازنده خود قیمت به‌صرفه‌ای دارند و این کمک می‌کند خصوصا در اوایل فعالیت برند که صرفه‌جویی در هزینه‌ها اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، بتوان هدایای شایسته‌ای را تهیه کرد.
  4. هدایای بتنی جنسیت و سن و سال نمی‌شناسند و برای همه کاربردی هستند. این مورد سبب می‌شود در خرید هدایای عمده برای طیف وسیعی از سلایق و افراد مختلف راه چندان سختی را پیش‌رو نداشته باشید.
  5. ماندگاری و کیفیت مناسب این نوع هدایا سبب شده با یکبار خرید، تبلیغاتی چندین و چند ساله را تجربه کنید. چراکه رابطه مستقیمی میان عمر یک هدیه و دوامدار پیام تبلیغاتی آن وجود دارد.
  6. گلدان‌ها و ست‌های رومیزی تبلیغاتی بتنی فضای مناسبی را جهت چاپ لوگو و نام تجاری برند دارند و به‌دلیل هماهنگی رنگ بدنه آنها با رنگ‌های مختلف به‌راحتی می‌توانید ترکیب‌هایی زیبا بسازید.
  7. هدایای تبلیغاتی بتنی نیز همانند سایر آیتم‌های هدیه امکان تولید با تیراژ بالا را دارند و هرگاه اراده کنید می‌توانید برای رویدادهای تجاری کوچک و بزرگ انواع آن‌ها را سفارش دهید.

هدایای تبلیغاتی بتنی چیست و چرا هدایای بتنی بخریم؟

در مناسبت‌های خاص کاربرد هدایای تبلیغاتی بتنی چیست

بهش قابل توجهی از هدایای تبلیغاتی به دسته‌ای خاص از هدایا، به‌نام هدایای مناسبتی مرتبط می‌شوند. هدایای مناسبتی در شادی و غم تاکیدی بر حال خوب مشتریان دارند و همین سبب می‌شود در ذهن ایشان ماندگار شوند. برخلاف معمول‌ترین هدایای تبلیغاتی، هدایای مناسبتی گاها دارای مشتریان محدود و خاصی هستند و این، بر جلوه بیشترشان کمک می‌کند.

به‌عنوان مثال یکی از کاربردهای هدایای مناسبتی از نوع بتنی یا غیر آن، این است که برای مدیران آقا یا خانم، روز مرد و روز زن را جشن بگیرید. و یا اینکه در عید نوروز، عید غدیر و دیگر جشن‌های عمومی‌تر نشان دهید که تا چه حد به فکر مخاطبان خود هستید.

کاربرد هدایای تبلیغاتی بتنی در رشد و توسعه کسب‌ و کار

هدایای تبلیغاتی بتنی چیست؟ علاوه‌بر کاربردهای مناسبتی خود، در حوزه تبلیغات سازمانی نیز غوغا به پا می‌کنند. این هدایا را می‌توانید در جلسات مهم، کنفرانس‌ها، همایش‌ها و رویدادهای تجاری کوچک و بزرگ به‌کار بگیرید.
در این شرایط اهدا هدیه بیشتر جنبه پذیرایی و گاها تقدیر و تشکر دارد. پس چه خوب است که احساس خوب ماندگاری را در مخاطبان هدف خود ایجاد کنید که شاید لبخند امروز آنها برای همکاری تجاری سودمندی در آینده برند کارآمد واقع شود.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی چیست؟

 تنها توجه داشته باشید که هدایای سازمانی فارغ از نوع و کاربرد خود، دارای رسمیت زیادی هستند و از لحاظ کیفیت، جذابیت بصری و کاربردهای خود باید یک لول نه چندین لول بالاتر از هدایای معمول قرارگیرند.

درواقع در بسیاری مواقع دیدگاه افراد نسبت‌به دریافت هدیه سازمانی بدین صورت است که انگار می‌خواهند نمونه کوچکی از خدمات و محصولات برند مقابل را دریافت کنند. بنابراین این هدایا به‌عنوان نماینده‌ای از فرهنگ سازمانی و کیفیت خدمات شما دیده می‌شوند و کیفیتشان بسیار اهمیت دارد.

کاربرد هدایای تبلیغاتی بتنی در رشد و توسعه کسب‌ و کار

کاربرد هدایای تبلیغاتی بتنی چیست در بهبود همکاری‌های سودمند تجاری

کاربرد هدایای تبلیغاتی بتنی چیست؟ هدایای تبلیغاتی بتنی را در تحکیم و تقویت روابط تجاری درون سازمانی نیز می‌توانید به‌کار ببرید و این موضوع بسیار حائز اهمیت است. چراکه تا زمانیکه نتوانید جو مثبتی را جهت همکاری درون سازمانی داشته باشید، شانستان برای جذب شرکای تجاری حرفه‌ای و مطلوب‌ بسیار کم خواهد بود. در مناسبت‌های مختلف از پرسنل خود تقدیر و تشکر کنید و با ایجاد حس تعلق و ارزشمندی در ایشان، بازدهی چندین برابری را تجربه نمایید!

نام بهترین فروشگاه برای تهیه هدایای تبلیغاتی بتنی چیست

از همه چیز مهمتر این است که هدایای تبلیغاتی خود را از فروشگاهی معتبر خریداری کنید. اینگونه خیالتان از کیفیت محصولات و عمر پیام تبلیغاتی راحت است و می‌توانید بدون هیچ نگرانی از بابت سلامت و تاثیرگذاری هدیه، هدایای تبلیغاتی را به نفع خود به‌کار گیرید. حس هفتم با تنوع بی‌حدومرز هدایای تبلیغاتی کنار شماست تا بر شانه غول‌ها بایستید و راه چند ساله را در چند ماه باقی مانده از سال طی کنید!

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید هدایای بتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *