هدیه

13 هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان

13 هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان

هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان می‌تواند بسیار ارزشمند و الهام‌بخش باشد. بسیاری از نویسندگان و سردبیران در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف مشغول به کار هستند و در جهت ارتقای فرهنگ و هنر می‌کوشند.

این افراد زحمت زیادی می‌کشند و در برابر کاری که انجام می‌دهند، برایشان ارزش قائل نمی‌شوند. شما می‌توانید با هدیه دادن به آن‌ها، این افراد را بسیار خوشحال کنید. به همین دلیل انتخاب بهترین هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان بسیار مهم خواهد بود.

هدایای سازمانی چه هستند؟

اگر در شرکت‌ها و سازمان‌ها فعالیت داشته یا به کار مشغول باشید، احتمالا دیده‌اید که گاهی اوقات مدیر یا رییس سازمان به برخی از کارمندان یا مخاطبین خاص خود هدایایی را تقدیم می‌کند.
ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که ماهیت این هدایا چیست؟ جالب است بدانید که این هدایا همان هدیه سازمانی یا شرکتی هستند. این هدایا معمولا از طرف سازمان‌ها و شرکت‌ها به کارمندان، مشتریان یا شرکای تجاری هدیه داده می‌شوند.

هدایای سازمانی بسیار خاص هستند و با داشتن کلاس کاری متفاوت، از هدایای تبلیغاتی جدا خواهند شد. با ارائه این هدایا می‌توانید حس ارزشمندی در مخاطب را تقویت کنید و با او ارتباط صمیمی‌تری برقرار کنید. نویسندگان و سردبیران از آن دسته افرادی هستند که برای تقدیر و تشکر از آن‌ها باید از هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان استفاده کرد.

هدایای سازمانی چه هستند؟

چرا برای هدیه دادن به نویسندگان باید از هدایای سازمانی استفاده کرد؟

از آنجایی که نویسندگان افرادی هنری و فرهنگی هستند، نمی‌توان برای هدیه دادن به آن‌ها از هدایای ساده و تبلیغاتی استفاده کرد. هدایای سازمانی حس هفتم با هدف برندسازی فروش بیشتر هدیه داده می‌شوند، در حالی که هدف از هدیه دادن به نویسندگان و سردبیران تقدیر و تشکر از آن‌ها خواهد بود. در نتیجه، هدایای سازمانی بهترین انتخاب برای این افراد خواهند بود.

تنوع در هدایای سازمانی زیاد است و اگر می‌خواهید بودجه زیادی به این کار اختصاص دهید، حتی می‌توانید از ست‌های سازمانی و شرکتی نیز استفاده کنید. اگر در شرکت خود نویسندگانی را دارید که مشغول به کار هستند بهتر است هر چند وقت یکبار با دادن هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان او را خوشحال کنید.

راهنمای خرید: هدایای سازمانی مناسب اساتید موسیقی

معرفی 13 هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان

برای خرید هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان لازم است با بهترین آن‌ها آشنا شوید که به شرح زیر هستند:

خودکار و روان نویس

اولین چیزی که یک نویسنده به آن احتیاج دارد، قلمی برای نوشتن است. با توجه به این که امروزه اکثر نویسندگان با کامپیوتر کار خود را انجام می‌دهند، اما هنوز هم نوشتن روی کاغذ طرفداران خاص خودش را دارد. به همین دلیل، با انتخاب یک خودکار زیبا می‌توانید این افراد را بسیار خوشحال کنید.

سررسید

بیشتر نویسندگان عادت دارند که افکار و اتفاقات روزانه خود را یادداشت کنند. هیچ چیز مانند یک سررسید زیبا نمی‌تواند آن‌ها را خوشحال کند. با داشتن سررسید می‌توانند یادداشت‌های روزانه خود را انجام دهند و از آن برای راحت‌تر کردن کار خود استفاده کنند.

دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت هم مانند سررسید است و یک هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان به حساب می‌آید. دفترچه‌ها هم کوچک هستند و هم بسیار کاربردی. با دریافت آن نویسندگان می‌توانند یادداشت‌های مهم را درون آن بنویسند تا فراموش نکنند.

بیشتر بخوانید: هدایای سازمانی مناسب کارمندان نیروی دریایی

صنایع دستی

از آنجایی که نویسندگان افرادی فرهنگی و فرهیخته هستند، احتمالا به صنایع دستی علاقه دارند. این هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان از تنوع بالایی برخوردار است و می‌توانید طبق سلیقه خود آن‌ها را تهیه کنید. گلدان، بشقاب، ساعت دیواری و قاب از جمله هدایای سازمانی هستند که می‌توانید در حس هفتم بیابید.

معرفی 13 هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان

چراغ مطالعه

نویسندگان علاوه بر این که دست به قلم هستند، به مطالعه نیز علاقه دارند. اکثر آن‌ها تا دیر وقت به مطالعه می‌پردازند و به نور کافی نیاز دارند. با هدیه دادن یک چراغ مطالعه به آنان می‌توانید بسیار خوشحالشان کنید، چرا که این آیتم بسیار کاربردی خواهد بود.

مطلب پیشنهادی: 20 نوع هدیه سازمانی جدید برای یلدا

ساعت دیواری

ساعت دیواری برای نویسندگان بسیار مهم است چرا که آنان ساعت‌های زیادی را به نوشتن می گذارنند و به دیدن زمان سپری شده نیاز دارند.

ساعت رومیزی

ساعت رومیزی هم مانند ساعت دیواری است با این تفاوت که آن را روی میزمی گذارید. قطعا میزی برای نوشتن دارید و می‌توانید از این آیتم برای تزیین آن استفاده کنید.

جایادداشتی

نویسندگان تفکرات پراکنده‌ای دارند و به محض این که چیزی به ذهنشان برسد باید آن را یادداشت کنند. یکی از بهترین هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان استفاده از جایادداشتی است که می‌تواند برای آن‌ها بسیار مفید باشد.

تقویم رومیزی چوبی

با هدیه دادن این تقویم نویسندگان می‌توانند از آن برای زیبا کردن میز کاری خود استفاد کنند.

جاخودکاری

اگر از خودکارهای مختلفی برای نوشتن استفاده می‌کنید، با دریافت یک جاخودکاری به عنوان یک هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان می‌توانید همه آن‌ها درون آن قرار داده و نظم زیادی به میز کاری خود بدهید.

لیوان سرامیکی

قطعا هنگام نوشتن به نوشیدن یک نوشیدنی گرم نیاز دارید. اگر یک لیوان سرامیکی به عنوان یک هدیه سازمانی دریافت کنید، برای شما بسیار کاربردی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: خرید هدایای تبلیغاتی در کرج

ماگ

ماگ‌ها هم مانند لیوان سرامیکی هستند و می‌توانید از آن‌ها روی میز کاری خود استفاده کنید.

اسپیکر

بسیاری از افراد دوست دارند که هنگام نوشتن به موسیقی گوش دهند. هدیه دادن یک اسپیکر می‌تواند به آن‌ها کمک کند.

خرید هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان از حس هفتم

خرید هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان از حس هفتم

هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان می‌تواند بسیار هیجان انگیز و مفید باشد. نویسندگان افرادی هستند که روحیه آرامی دارند و با فعالیتشان بیش از حد دیده نمی‌شوند.
شما به عنوان رییس شرکت یا سازمان می‌توانید با انتخاب بهترین هدایای سازمانی از آن‌ها تقدیر و تشکر به عمل بیاورید. در حس هفتم، هدیه سازمانی و شرکتی برای سردبیران و نویسندگان تنوع زیادی دارد و می‌توانید برای سفارش با ما تماس بگیرید.

به مطالعه ادامه دهید: بهترین هدایای سازمانی برای مهندسان IT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *