هدیه

کاربرد شمع در هدایای تبلیغاتی

کاربرد شمع در هدایای تبلیغاتی

کاربرد شمع در هدایای تبلیغاتی بسیار زیاد بوده و به سبب تاثیرات خاص و فراوانی که شمع‌ها در ذهن مخاطبان و مشتریان دارند، بسیاری از مدیران و صاحبان برندها برای ست‌های تبلیغاتی خود از این محصولات استفاده می‌کنند.

هدیه تبلیغاتی در واقع یک شیوه از برند سازی در روند حیات کسب و کار است، با سفارش هدیه‌های تبلیغاتی لاکچری، شما معرفی خلاق‌تر، خاص‌تر و جدیدتری را خواهید داشت. شناخت هدایای تبلیغاتی خاص مناسب یکی از اقدامات زیرکانه، مهم و تاثیرگذار برای وفادار ساختن افراد به اهداف و مقاصد والای شرکت است.

اغلب شمع‌هایی که در ست‌های تبلیغاتی حس هفتم قرار دارند، دارای رایحه‌های خوش و دلپذیرِ قهوه، وانیل و دارچین هستند که علاوه بر ایجاد احساسات خاص و منحصر به فرد در افراد، سبب القای حس آرامش و رهایی نیز به آنها می‌شوند.

چرا شمع ها جزو بهترین هدایای تبلیغاتی هستند

معمولا مدیران مجموعه‌ها و شرکت‌های مختلف نهایت سعی و تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در پک‌ها و ست‌های هدایای تبلیغاتی از تاثیرگذارترین و بهترین هدایا استفاده کنند تا بتوانند نظر کاربران و مخاطبان را جلب کنند.

انتخاب هدایایی که در عین مقرون‌بصرفه بودن، احساس‌های زیبا و خاصی را برای مخاطبان تداعی کنند. می‌تواند در برانگیخته شدن رضایت مخاطبان بسیار حائزاهمیت باشد. شمع‌ یکی از بهترین گزینه و هدایا بوده و بسیاری از افراد علاقه بسیار زیادی به شمع‌ها دارند.

چرا شمع ها جزو بهترین هدایای تبلیغاتی هستند

معمولا شمع‌ها با رایحه‌های مختلفی تولید و ساخته خواهند شد که هر یک از این رایحه‌ها می‌توانند برای مخاطبان احساس دلپذیری را به وجود آورند. برخی از مهمترین با دلایلی که سبب شده‌اند شمع‌ها جزو بهترین هدایا تبلیغاتی قرار بگیرند و کاربرد شمع در هدایای تبلیغاتی به شرح زیر هستند:

از بین رفتن انرژی های منفی کاربرد شمع در هدایای تبلیغاتی

در بسیاری از ست‌ها و پک‌های هدیه تبلیغاتی حس هفتم از شمع‌ها استفاده شده است. شمع‌های استفاده شده در این ست‌ها دارای رایحه‌های متنوع و مختلفی همچون وانیل، قهوه، انوع میوه‌ها و… هستند.
تمامی این رایحه‌ها می‌توانند تداعی کننده احساس خوب و دلپذیر برای افرادی باشند که شمع‌ها را روشن می‌کنند و در میز کار خود یا در فضایی دنج در خانه خود قرار می‌دهند. 

شاید در خصوص نقش بسیار موثر شمع‌ها در بهبود روحیه و خلق و خو اطلاعاتی داشته باشید. افرادی که روزهای سخت و سنگینی را پشت سر می‌گذارند، می‌توانند در انتهای روز شمعی را روشن کرده و از حال و هوای دلپذیر و آرامش بخشی که به وجود می‌آید، لذت برده و ذهن خود را رها کنند.

شرکت‌ها و مدیران می‌توانند با هدیه دادن شمع‌ها با رایحه‌های خاص به مخاطبان خود این حس را القا کنند که شاد بودن و انرژی خوب آنها بسیار حائز اهمیت است.

روشن کردن شمع می‌تواند در لذت بخش کردن انجام هر کاری، نوشتن، انجام کار‌های هنری و هر کاری که به افراد لذت می‌دهد، تاثیر قابل توجهی داشته باشد؛ زیرا بو و رایحه شمع بر قسمت‌های خاص مغز افراد تاثیر گذاشته و سبب القای حس آرامش و رهایی به آن‌ها می‌شود.

زیبا و دلپذیر شدن فضا مهمترین کاربرد شمع در هدایای تبلیغاتی

آیا تا به حال به تجلی بخش بودن نور زیبای شمع‌ها در اغلب فضاها توجه کرده‌اید؟ آیا توجه کرده‌اید که کاربرد شمع در هدایای تبلیغاتی چه میزان می‌تواند بر زیبا سازی فضا خانه‌ها، رستوران‌ها، مکان‌های آرامش بخش و… تاثیر بگذارد؟

معمولا ست‌های تزئینی و دکوراتیو که حاوی شمع هستند، بسیاری از افراد را خوشحال و شگفت زده خواهند کرد زیرا با استفاده از شمع و سایر عناصر دکوراتیو قادر هستند جلوه بسیار خاص و منحصر به فردی به خانه خود ببخشند.

شمع‌های دکوراتیو اغلب در شیشه‌های بسیار با کیفیت و زیبایی قرار گرفته‌ اند که می‌توانند نور را به شکل بسیار جالب توجه و زیبایی بر روی سقف و دیوار‌ها بازتاب دهند. ترکیب و تلفیق این نور با عطر و رایحه خاطره انگیز شمع‌ها می‌تواند فضایی بسیار زیبا و آرامش بخش را به وجود آورد که اغلب افراد را به سکون و آسایش دعوت می‌کند.

زیبا و دلپذیر شدن فضا مهمترین کاربرد شمع در هدایای تبلیغاتی

هدیه ای پر معنی و منحصر به فرد

برای تهیه ست‌های تبلیغاتی و هدیه برای افرادی که قصد تحت تاثیر قرار دادن شان را دارید، نباید به هیچ وجه معنا و مفهوم هدایا را نادیده بگیرید. هدایای پر معنا لذت بیشتری را برای افراد به ارمغان می آورند و سبب می‌شوند نام و برند شما برای همیشه در یاد مخاطبان باقی بماند.

شمع‌هایی با رایحه‌های مختلف، شیرین و جذاب می‌توانند شما را در مرکز حافظه افراد جای دهند، درست در جایی که هیچگاه از ذهن پاک نخواهد شد. حافظه و احساسات افراد با حس بویایی آن‌ها رابطه تنگاتنگ و بسیار نزدیکی دارد. بدین معنا که رایحه‌ها و بو‌های مختلف مستقیما بر حافظه و احساسات افراد تاثیر خواهند گذاشت.

احساسات می‌توانند برای تمام ابعاد زندگی افراد معنا بسازند و آن ابعاد را به منطقه‌ای امن در حافظه افراد برانند. بنابراین با انتخاب شمع‌هایی با رایحه‌های خاص و دلنشین برای هدایای تبلیغاتی، می‌توانید در ذهن مخاطبان معنا ایجاد کرده و بر احساسات آن‌ها به صورت مستقیم تاثیر بگذارید.

سخن پایانی

در این مطلب با کاربرد شمع در هدایای تبلیغاتی آشنا شدیم، شمع‌ها می‌توانند جزو بهترین گزینه‌ها برای هدایای تبلیغاتی قرار بگیرند. برای تاثیرگذار بودن بر ذهن مخاطبان نباید از کاربرد شمع در هدایای تبلیغاتی غافل شوید. شمع‌ها می‌توانند معنا و مفهوم روز‌های خوش و دلپذیر افراد را به واسطه رایحه‌های منحصربفرد در حافظه آن‌ها ماندگار نمایند.

به مطالعه ادامه دهید: لوکس ترین هدایای تبلیغاتی برای کوهنوردان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *