هدیه

بهترین هدایای تبلیغاتی اداری

هدایای تبلیغاتی اداری 2

بهترین هدایای تبلیغاتی اداری شامل چه آیتم‌هایی هستند؟ این هدایا چه ویژگی‌هایی دارند و از کدام مراکز فروش می‌توان آن‌ها را با تیراژ بالا و در کوتاهترین زمان ممکن تهیه کرد؟ این‌ها سوالاتی هستند که در ذهن هر مدیر دوراندیش و تاثیرگذار ایجاد می‌شوند و ما در مجموعه بزرگ انتشاراتی و هدایای تبلیغاتی حس هفتم قصد داریم به پاسخشان بپردازیم.

 همه مدیران بزرگ، موفق و تاثیرگذار به اتفاق بر این باور هستند که نیروی انسانی و اداری مهمترین سرمایه یک برند است. از این رو برای تقدیر و تشکر از تیم خود و ایجاد فضای همکاری مثبت نهایت تلاش را دارند و با راه‌های متنوعی از جمله اهدا هدایای تبلیغاتی ، برای این کار هزینه می‌کنند.

اهمیت اهدای بهترین هدایای تبلیغاتی اداری

فرقی ندارد در اوایل فعالیت خود هستید و یا در حیطه کاریتان سال‌ها سابقه و اعتبار کسب کرده‌اید، اگر شما هم برای پیشرفتتان اهمیت قائل هستید، باید به تیم اداری و کارمندانتان ارزش و عشق بدهید و ایشان را وفادار برندتان کنید.

اهمیت اهدای بهترین هدایای تبلیغاتی اداری

چراکه تیم شما اساس و ستون‌های موفقیتتان محسوب می‌شود و در واقع ایشان هستند که باید در جهت تحقق اهدافتان قدم بردارند. نهایت بازدهی تیم اداری زمانی ایجاد می‌شود که ایشان با اشتیاق و علاقه به محل کار بیایند و بدانند که زحماتشان دیده خواهد شد.

در شرایطی که احساس قدردانی و تعلق به کارمندان شرکت القا شود، ایشان اهداف شرکت را اهداف خودشان می‌دانند و برای دستیابی به آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند‌‌.

تاثیر بهترین هدایای تبلیغاتی اداری بر پرسنل شرکت

عید نوروز، روز مهندس، روز مرد و روز زن چندتا از بهترین فرصت‌هایی هستند که می‌توانید به صورت عمومی یا اختصاصی از کارمندان و پرسنل اداری خود تقدیر کنید. اهدا هدایای تبلیغاتی در این فرصت‌ها پیامدها و نتایج مثبت زیادی برای برند به همراه دارد که شاید بسیاری از این نتایج را فورا مشاهده نکنید.

اما بی‌شک در آینده خیلی نزدیک درمی‌یابید که از کجا نشات گرفته‌اند و چگونه تاثیر مثبت خود را بر تحقق چشم‌انداز برند گذاشته‌اند. از جمله تاثیرات بهترین هدایای تبلیغاتی اداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اهدا هدایای تبلیغاتی به پرسنل و تیم اداری برند سرشار از احساسات قدردانی، ارزشمندی و توجه است. احساساتی کمیاب و شگفت‌انگیز که موجب بازدهی چندین برابری افراد در محیط کار می‌شوند.

تاثیر بهترین هدایای تبلیغاتی اداری بر پرسنل شرکت

 • کافیست در میان کارهای روزمره خودتان، میزان بازدهی کارهایی که با علاقه انجام می‌دهید را با کارهایی که مجبور به انجامشان هستید مقایسه کنید. در همین مقایسه خیلی ساده می‌توانید متوجه شوید که تا چه حد اشتیاق و علاقه در بهره‌وری افراد تاثیرگذار است.
  با اهدا بهترین هدایای تبلیغاتی اداری اشتیاقی وصف‌ناپذیر را در مخاطبان ایجاد می‌کنید که سوخت جت ایشان برای حرکت به سمت بینهایت است! هرگاه توانستید کاری کنید که کارمندانتان با عشق و ذوق به محل کار بیایند، مطمئن باشید که موفقیتتان تضمین شده است و دیر یا زود اهداف و مقاصدتان تیک می‌خورند!
 • قدردانی و تشکر بابت زحماتی که پرسنل متحمل می‌شوند، این احساس را در ایشان پدید می‌آورد که تلاش‌هایشان کارآمد است و دیده می‌شود و شرکت برای وجودشان ارزش زیادی قائل است. این احساس آغاز احساس وفاداری و تعلق کارمندان به یک برند است که سبب می‌شود کل تیم اهداف مدیران را هدف خود بدانند و برای آن شبانه‌روزی تلاش کنند.
 • به قول آقای اخوان ثالث برو آنجا که تو را منتظرند! با توجه به اینکه امروز دریافت “توجه” و “احساس ارزشمندی” بسیار نایاب است، افراد در حیطه‌های مختلف کاری، تمام تلاش خود را آنجایی می‌گذارند که بدانند وجودشان ارزشمند اطلاق می‌شود.
  وقتی هدایای اداری چون کلاه، لباس یا ساعت با لوگو اختصاصی شرکت را به پرسنل اهدا می‌کنید، ایشان احساس می‌کنند که واقعا برایتان مهم هستند و تاثیر مثبتی در جریان بزرگ برند می‌گذارد که این، خود شروعی برای گام‌های محکمتر است.

مطلب پیشنهادی: چه هدیه تبلیغاتی برای پزشکان بخریم؟

بهترین هدایای تبلیغاتی اداری چه ویژگی‌هایی دارند؟

بسیاری افراد به امید بازدهی زیاد بهترین هدایای تبلیغاتی اداری ، قدم در این راه می‌گذارند. اما با انتخاب‌های نادرست خود، تنها هزینه‌ای قابل توجه را هدر می‌کنند و به نتایج مورد انتظار دست نمی‌یابند.باید بدانید که مهمترین گام در بازدهی بهترین هدایای تبلیغاتی اداری و انواع ست مدیریتی ، انتخاب دقیق و هوشمندانه هدایا است. یک هدیه کارآمد و موثر این ویژگی‌ها را در خود جای داده و نظر کارمندان در سطوح مختلف شرکت را به خود جلب می‌کند:

 1. ارزش مادی و معنوی

اشتباه ما این است که فکر می‌کنیم بهترین هدایای تبلیغاتی اداری لزوما گران‌ترین‌ها هستند. اما در واقعیت اینطور نیست و هدیه باید هم از لحاظ ارزش مادی و هم ارزش معنوی در سطح قابل قبولی باشد. هدایایی چون ست مدیریتی صنایع دستی، ست هدایای اداری ، ست دیجیتال و محصولات چرم، ارزش مادی و معنوی بالایی دارند و دارای نوعی کلاس و احترام خاص برای سازمان هستند.

بهترین هدایای تبلیغاتی اداری چه ویژگی‌هایی دارند؟

 1. کاربرد بالا

کاربردی بودن هدیه در مورد بهترین هدیه تبلیغاتی رو پزشک چیست؟ مهم است. هرچه هدیه تبلیغاتی با چاپ اختصاصي لوگو و نام تجاری برندتان بیشتر کارایی داشته باشد، پیام تبلیغاتی را به طور ماندگارتری در ذهن مخاطب نگه می‌دارد. برای تیم اداری مجموعه، کاربرد هدیه، یادآور حس تعلق، قدرداني و ارزشمندی است و باعث افزایش راندمان کار می‌شود‌.

 1. بسته‌بندی با کیفیت و شیک

چرا راه دور برویم؟! اگر به خود شما هدیه‌ای تقدیم کنند، در لحظه اول هدیه را از روی بسته‌بندی و جلد قضاوت نمی‌کنید؟! بی‌شک همینطور است. همه ما انسان هستیم و ذهنی بیش فعال داریم که در لحظه اول همه چیز را پیش‌داوری می‌کند. اگر بازدهی بهترین هدایای تبلیغاتی اداری برایتان اهمیت دارد، باید همان اندازه که برای انتخاب بهترین هدایا وقت می‌گذارید، در مورد بسته‌بندی نیز حساس باشید.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی برای همایش های علمی

بسته‌بندی درخور و شایسته طراحی کنید که متناسب با اندازه و نوع هدیه کارآمد عمل کند. می‌توانید برای تاثیرگذاری بیشتر، روی بسته‌بندی نیز چاپ لوگو و نام تجاری را داشته باشید که به ماندگاری پیام تبلیغاتی‌تان کمک می‌کند.

 1. عمومیت داشتن هدایا

فراموش نکنید که هدایای سازمانی و اداری مثل هدایای دوستانه متناسب با سلیقه هر فرد تهیه نمی‌شوند. بلکه یک ویژگی مهم این هدایا این است که عمومیت داشته باشند. یعنی اگر مخاطبان شما برای هدایای تبلیغاتی اداری، مدیران یک بخش هستند، هدایا باید تمام سنین و جنسیت‌ها را در برگرفته و با سلیقه همه سازگار باشند.
بهترین هدایای تبلیغاتی اداری نباید از لحاظ عقیدتی، اخلاقی یا جنسیتی جهت‌ گیری خاصی داشته باشند.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز فروش هدایای تبلیغاتی در تهران کجاست؟


سوالات متداول

بهترین هدایای اداری که می توان خرید چیست؟

برای خرید بهترین هدایای تبلیغاتی اداری که درخور کارمندان باشد می توانید از ست هدایای اداری حس هفتم بازدید کنید و ست هایی که بصورت تخصصی برای کارمندان اداری سازمان ها ساخته شده را مشاهده کنید و با توجه به بودجه خود خرید کنید

چه هدایایی مناسب کارمندان اداری است؟

هدایای دیجیتالی یکی از بهترین و پرطرفدارترین هدایایی است که می توان برای کارمندان اداری تهیه کرد چراکه هم زیبایی و جذابیت بالایی دارند و هم کاربرد و به روز بودن بنابراین هدایای دیجیتالی می تواند بهترین انتخاب شما برای خرید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *