هدیه

برای خرید هدایای شرکتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید هدایای شرکتی به چه نکاتی توجه کنیم

آیا می‌دانید که برای خرید هدایای شرکتی به چه نکاتی توجه کنیم؟ امروزه یکی از روش‌های موثر برای پاسداشت زحمات کارمندان یک شرکت و همچنین بازیابی موثر برای محصولات یا خدمات برند خاص، استفاده از روش‌های اهدای هدیه‌های شرکتی است.

ارائه هدیه‌های شرکتی جزء یکی از مهم‌ترین اصول بازاریابی محسوب می‌شود. این هدایا در انواع و اقسام گوناگونی تولید می‌شوند و افراد می‌توانند مطابق با سلایق خود و همچنین در نظر گرفتن فاکتور‌های مختلف دیگر، مناسب‌ ترین هدیه را انتخاب کنند.

توصیه می‌شود که اگر افراد قصد دارند به تعداد بسیار زیادی از هدیه شرکتی سفارش دهند، به برخی نکات مهم در این زمینه توجه داشته باشند. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی اینکه برای خرید هدایای شرکتی به چه نکاتی توجه کنیم بپردازیم.

انواع ست، مناسب برای هدایای شرکتی

برای خرید هدایای شرکتی به چه نکاتی توجه کنیم؟ متناسب با سلایق صاحبان کسب‌ و کار دارای تنوعات مختلفی بوده و در اقسام گوناگونی تولید می‌شوند. برخی از مهم‌ترین گزینه‌های مربوط به هدیه‌های شرکتی به شرح زیر هستند:

 • ست اداری: ست اداری یکی از پرفروش‌‌ترین انواع هدیه‌های شرکتی محسوب می‌گردد که در اکثر موارد برای ارائه به صاحبان اصلی کسب‌ و‌ کار یا مدیران شرکتی تولید می‌شود.

انواع ست، مناسب برای هدایای شرکتی

 • ست دیجیتال: اگر احساس می‌کنید که لازم است در انتخاب هدیه‌های شرکتی مورد نظر خود کمی محتاط‌‌تر عمل کنید، تهیه ست دیجیتال یک انتخاب هوشمندانه و کاملا حرفه‌ای خواهد بود. محصولات دیجیتالی دارای کیفیت مناسبی‌ هستند و اغلب از قیمت متوسط به بالا برخوردار می‌باشند.
 • ست پذیرایی تبلیغاتی: از دیگر هدایای شرکتی جذاب و البته خوشمزه، ست‌های پذیرایی است که معمولا حاوی برخی خوراکی‌ها و پودر نوشیدنی با طعم‌های گوناگون خواهد بود. ست‌های پذیرایی نیز جزء پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند.
 • ست چوبی: یکی از پرکاربردترین محصولات شرکتی که اغلب جزء ابزار کارآمد به شمار می‌روند، ست‌های چوبی است. ست‌های چوبی در انواع گوناگونی تولید می‌شوند و در برخی موارد ممکن است جنبه تزئینی نیز داشته باشند.
 • ست رومیزی: ست رومیزی متشکل از محصولات و ملزومات تحریری است که اغلب بسیاری از کسب‌ و کارها آن را به عنوان یک هدیه مناسب برای مدیران شرکتی در نظر می‌گیرند. ست رومیزی از جنس‌های مختلفی تولید می‌شود و ممکن است حاوی ساعت، محفظه نگهداری نوشت‌افزار و سایر موارد دیگر باشد.
 • ست چرم: ست چرم یک گزینه بسیار جذاب برای اهدا به مدیران شرکتی است. این محصول از اجزای بسیار شکیل و جذاب ساخته شده است و بسته ‌بندی اختصاصی دارد. این ست‌ها ممکن است با اشکال مختلفی همچون آینه یا کمربند از جنس چرم ارائه شود.
 • صنایع دستی: بسیاری از کسب‌ و‌ کار‌های بزرگ و قدرتمند از صنایع دستی برای ارائه هدایای شرکتی استفاده می‌کنند. پک‌های صنایع دستی معمولا دارای شمعدان و ظرف پذیرایی خواهند بود.
 • خودکار نفیس: ازجمله هدیه‌های پرفروش و دردسترس برای گنجاندن آن در هدایای تبلیغاتی یا شرکتی، خودکار‌های نفیس با طراحی اختصاصی است. بسیاری از اطلاعات مربوط به شرکت‌های ارائه کننده همراه با لوگوی اختصاصی روی این محصولات درج خواهد شد.

برای خرید هدایای شرکتی به چه نکاتی توجه کنیم + مهمترین نکات

بهتر است که افراد برای خرید هدایای شرکتی مورد نظر خود به برخی نکات مهم و کاربردی در این زمینه توجه کنند تا بتوانند بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشند. اینکه برای خرید هدایای شرکتی به چه نکاتی توجه کنیم به شرح زیر می‌باشد:

 • بهتر است قبل از خرید هدیه شرکتی، تعداد مورد نظر از نوع محصول را انتخاب کنید.
 • توصیه می‌شود که برای افزایش میزان اعتبار مجموعه خود، محصولات با کیفیت را انتخاب نمایید.
 • به ظاهر و طراحی محصولات توجه کافی داشته باشید و هدیه مورد نظر خود را با توجه به جایگاه مدیران و کارمندان شرکتی تهیه کنید.
 • به قیمت هدایای تبلیغاتی برای شرکت توجه کنید اما در نظر داشته باشید که برای دریافت بازخورد مطلوب محصولات فاقد کیفیت با قیمت ارزان تهیه نکنید.

بیشتر بخوانید: بهترین هدایای سازمانی برای مهندسان IT

برای خرید هدایای شرکتی به چه نکاتی توجه کنیم + مهمترین نکات

 • هدایای تبلیغاتی برای شرکت را متناسب با علائق یا حوزه کاری صاحبان شرکتی و کسب‌ و‌ کار‌ها انتخاب کنید و پس از دریافت اطلاعات کامل از این موضوع برای تهیه محصول آمادگی لازم بیابید.
 • بررسی نوع بسته‌ بندی محصول یا هدیه از دیگر موارد بسیار مهمی است که توصیه می‌شود افراد در هنگام خرید به آن توجه کنند. در وهله اول، جعبه هدیه نظر مخاطب را به خود جلب می‌کند بنابراین لازم است افراد از میزان کیفیت بسته ‌بندی هدیه اطلاعات لازم را کسب کنند.

اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی در کرج را دارید، قبل از خرید مقاله راهنمای آن را مطالعه نمایید تا بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید.

بهترین زمان برای ارائه هدایای شرکتی

برای خرید هدایای شرکتی به چه نکاتی توجه کنیم؟ ازجمله نکات بسیار مهم برای خرید و ارائه هدیه‌های شرکتی، توجه به مناسبت‌های خاص در طول دوره‌های زمانی مختلف است. برخی از بهترین زمان‌ها برای خرید و توزیع این محصولات در میان مخاطبان به شرح زیر است:

 • سالگرد تاسیس شرکت: ازجمله مناسبت‌های بسیار مهم که معمولا در این زمان بسیاری از شرکت‌ها تصمیم می‌گیرند که هدایای تبلیغاتی را به کارمندان و یا کارکنان خود ارائه کنند، سالگرد تاسیس شرکت است. در این دوره ممکن است به بهانه فرا رسیدن سالگرد تاسیس، گروهی از افراد مورد تقدیر و قدردانی قرار بگیرند که در چنین مراسماتی استفاده از هدایای شرکتی بهترین گزینه‌ محسوب خواهد شد.
 • مناسب‌های موجود در تقویم: در برخی موارد مناسبت‌های موجود در تقویم رسمی کشور، بهانه‌ای برای اهدای هدیه‌های شرکتی به کارکنان شرکت خواهد بود. روز خانواده، روز کار، روز کارمند، روز کارگر و سایر مناسبت‌های دیگر از سری زمان‌های مناسب در تقویم هستند که می‌توان به منطور تکریم از افراد، این دسته از محصولات را اهدا کرد.

بیشتر بخوانید: انواع هدایای اقتصادی برای مدیران

بهترین زمان برای ارائه هدایای شرکتی

 • بازنشستگی: فرارسیدن دوره بازنشستگی برای افراد یک مناسبت فوق‌العاده برای ارائه هدایای شرکتی خواهد بود. معمولا بسیاری از شرکت‌ها این دوره را برای کارمندان سابق خود جشن گرفته و از این محصولات به منظور اهدای یادبود استفاده می‌کنند.
 • سالگرد کار کارمندان: در برخی از شرکت‌های مختلف برای فرارسیدن سالگرد شروع به کار کارمندان، برنامه‌های مختلفی در نظر می‌گیرند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، ارائه هدیه‌های شرکتی در انواع و اقسام مختلف است. افراد می‌توانند متناسب با شرایط و محیط کاری، بهترین گزینه‌ را برای تهیه هدایای شرکتی در نظر بگیرند.

سخن پایانی

برای خرید هدایای شرکتی به چه نکاتی توجه کنیم؟ چرا که معمولا از این روش به منظور قدردانی از زحمات کارمندان و کارکنان یک شرکت یا یک حوزه خدماتی استفاده می‌شود. داشتن حق انتخاب و تنوع محصولات ازجمله نکات بسیار مهم برای تهیه این دسته از هدایا خواهد بود. افراد می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های معتبر در این زمینه محصول مورد نیاز خود را مطابق با سلایق که دارند تهیه کنند.

به مطالعه ادامه دهید: 7 هدیه دیجیتال به انتخاب کارمندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *