راهنمای خرید

راهنمای خرید هدایای بتنی

راهنمای خرید هدایای بتنی

مطالعه راهنمای خرید هدایای بتنی بیشتر از چند دقیقه طول نخواهد کشید. اما شک نداشته باشید که پس از این دیدگاهتان نسبت‌ به مارکتینگ و دنیای شگفت‌انگیز هدایای تبلیغاتی چندین درجه ارتقا می‌یابد!. هدایای بتنی از شیک‌ ترین اکسسوری‌ها و ظروف و وسایل کاربردی زندگی در عصر حاضر هستند.

این ظروف با تم‌های رنگی سفید و طوسی آرامش و لطافت را به محیط تزریق می‌کنند اما سوال اینجاست که آیا هر هدیه بتنی چنین تاثیرگذاری دارد؟! بی‌شک خیر. راهنمای خرید هدایای بتنی به شما می‌گوید هدایایی نهایت تاثیرگذاری را بر ذهن و روح مخاطب دارند که باکیفیت، دارای چاپ مناسب و خلاقانه باشند.

همچنین نظر کارشناسان این است که یک هدیه بتنی جذاب، بسته‌بندی کارآمد و شکیلی دارد که در همان لحظه اول دل مخاطب را می‌رباید. حال چگونه بدانیم یک هدیه بتنی کشش لازم برای جذب مخاطب را دارد یا خیر؟!

راهنمای خرید هدایای بتنی بصورت تخصصی

اولین گام برای خرید هدایای بتنی این است که مخاطبان هدف خود برای اهدا هدیه را بشناسید و علاقه‌مندی‌ها و نیازهای ایشان را مورد بررسی قرار دهید. بی‌شک برای تهیه هدایای تبلیغاتی و سازمانی نمی‌توانید سلیقه تک‌ به تک افراد را اساس انتخاب خود قرار دهید. چراکه مخاطبان گسترده هستند. اما می‌توانید دید جامعی نسبت ‌به‌ سلیقه ایشان پیدا کنید که این تاثیر به‌سزایی را بر نتیجه تبلیغاتتان خواهد گذاشت.

راهنمای خرید هدایای بتنی بصورت تخصصی

هدایای بتنی بیشتر مناسب چه کسانی است؟

 درواقع ماجرا کمی پیچیده‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. هدایای تبلیغاتی تنها در برخی مواقع با هدف جذب و وفادار سازی مشتریان برند اهدا می‌شوند. در اغلب موارد هدایای شکیل و منحصربه ‌فردی مثل هدایای بتنی را به این منظور تهیه و اهدا می‌کنند که روابط تجاری سودمند برند را گسترش دهند و دوام ببخشند.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی برای شرکت های بیمه

ازاین‌رو مخاطبان این هدایا یا پرسنل درون سازمانی و مدیران با تدبیر درون مجموعه هستند و یا شرکای تجاری و مهمانان خاصی که قصد داریم در آینده شریک تجاریمان بشوند!

در اولین مورد هدف از اهدای هدایای بتنی تقدیر و تشکر از افراد دلسوز و پرتلاش مجموعه است. مقصود از اهدا هدیه این است که افراد بیشتری برند را به نیک نامی بشناسند و یا برای همکاری‌های تجاری از حسن نیت ما اطمینان کسب کنند. هدایای برون سازمانی مانند هدایای بتنی دارای شان و احترام بیشتری هستند و باید با دقت بیشتری انتخاب شوند.

انتخاب بهترین فروشگاه برای خرید هدایای بتنی

خرید هدایای تبلیغاتی بتنی برای یک برند بسیار حیاتی و حساس است. چراکه انگار پای آبروی سازمان در میان است و کوچکترین جزئیاتی در هدیه می‌تواند به نفع یا برعلیه آینده کاریتان تمام شود. درحقیقت مخاطبی که هدیه را دریافت می‌کند در بسیاری مواقع ناخودآگاه تصور می‌کند این نمونه کوچکی از خدمات و محصولاتتان است.

پس از منظر همین هدیه کوچک فرهنگ سازمانی و کیفیت کار شما را مورد قضاوت قرار می‌دهد. یک فروشگاه خوب هدایای تبلیغاتی با متخصصان باتجربه و حرفه‌ای که در خود جای داده، می‌داند که چطور باید هدیه‌ای مناسب و کارآمد را در اختیار شما قرار دهد.

مطلب پیشنهادی: هدایای تبلیغاتی مناسب افراد نابینا

انتخاب بهترین فروشگاه برای خرید هدایای بتنی

تنها وقتی از یک فروشگاه خوش سابقه هدایای تبلیغاتی خرید می‌کنید. می‌توانید آسوده خاطر باشید که هدیه‌ تان تاثیرگذاری لازم را دارد و ضمن حفظ شان و احترام سازمانی، کاربردی و جذاب نیز هست. بنابراین شاید از همه مراحل مهمتر همین باشد که بتوانید از میان صدها فروشگاه با نام‌های دهان پرکن و ویترین‌های پر زرق و برق، فروشگاهی معتبر و خلاق را بیابید.

هدف از خرید هدایای بتنی چیست؟

صرفا اینکه بدانید هدایای تبلیغاتی بتنی می‌خواهید، برای خرید هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار و تبلیغات ثمربخش کافی نیست، چراکه هدایای بتنی خود دارای تنوع زیادی از لحاظ کاربرد و طرح و رنگ و البته قیمت هستند‌.

این تنوع حق انتخاب خوبی را متوجه شما می‌کند تا بتوانید متناسب با بودجه و چشم‌اندازی که برای آینده برند خود دارید، بهترین گزینه را خریداری نمایید. اما از طرفی ممکن است باعث سردرگمی شما بشوند به ‌طوری ‌که ندانید کدام هدایا برحسب وضعیت برای شما بهترند!

توصیه می‌شود معیارهای خود را برای سنجش کیفیت و تاثیرگذاری هدایا روشن‌تر کنید و بدانید که دقیقا چه چیزی مناسب شماست. به‌عنوان مثال در مورد هدایای بتنی، یک هدیه خوب و کارآمد ویژگی‌های زیر را دارد:

هدایای بتنی دارای ارزش بالایی برای اهدا باشد

 این ارزش لزوما ارزش مادی فراتر از توان شما نیست. یک هدیه سازمانی خوب در دسته‌بندی هدایای بتنی، در کنار ارزش معنوی و کاربرد بالایی که دارد، از هزینه مادی معقولی نیز برخوردار است‌.

اهدای هدایای کاربردی به مخاطب

 کاربرد بالای هدیه تبلیغاتی، تا چندین برابر بر تاثیرگذاری و اثربخشی آن می‌افزاید‌. پس توصیه می‌شود در اغلب موارد به جای هدایایی که صرفا جنبه تزئینی دارند. به‌دنبال اقلامی باشید که شیک و خاص هستند و علاوه ‌بر این، مادام در معرض دید مخاطب قرار می‌گیرند. هرچه بیشتر بتوانید مشکلی را از مخاطب حل نموده و نیازی از روزمره او را برطرف سازید، بیشتر هوشمند و خلاق و خاص به نظر می‌رسید.

بیشتر بخوانید: 20 نوع هدیه سازمانی جدید برای یلدا

بسته بندی هدایای بتنی شکیل باشد

 اشتباه بسیاری از افراد این است که فقط برای جذابتر کردن خود هدایا وقت و انرژی و هزینه صرف می‌کنند و در همان حیطه سنگ تمام می‌گذارند. اما غافل از اینکه در نگاه اول اصلا این خود هدیه نیست که مورد قضاوت و پیش‌داوری قرار می‌گیرد!

هدف از خرید هدایای بتنی چیست؟

بلکه بسته ‌بندی و جلد آن است! هرچند هم بگویید کتاب را نباید از جلدش قضاوت کرد. باز هم این خاصیت ذهن انسان است که در کسری از ثانیه شرایط را به‌ طور دقیق و از طریق همان داده‌های محدود موجود مورد قضاوت قرار می‌دهد.

بسته‌بندی برای هدایای تبلیغاتی بتنی مناسب است که از لحاظ جنس، مقاومت و استحکام لازم را داشته باشد. رنگ و طرحی شیک و خلاقانه داشته و همچنین دارای چاپی باکیفیت و کارآمد از لوگو و نام تجاری برند باشد‌.

زمان و مناسبت مناسب برای اهدای این هدایا

پس از اینکه گام نهایی را جهت خرید هدیه برداشتید، حال باید به ‌دنبال فرصتی طلایی باشید تا در آن موقعیت با اهدا هدیه نهایت بازدهی را دریافت کنید. این موقعیت می‌تواند یک مناسبت خاص مثل روز مرد، روز زن، روز مهندس یا روز پزشک باشد و یا مناسبتی مثل عید نوروز!

همچنین رویدادهای تجاری کوچک و بزرگ مثل نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و جلسات مهم از دیگر موقعیت‌های طلایی برای اهدا هدایای تبلیغاتی بتنی خواهند بود که با مشورت کارشناسان می‌توانید نهایت بهره را از آن‌ها ببرید.

به مطالعه ادامه دهید: هدایای سازمانی مناسب کارمندان نیروی دریایی


سوالات متداول

هدایای تبلیغاتی بتنی شامل چه اقلامی است؟

هدایای بتنی متنوع هستند و جزو هدایای هستند که کاربردی بوده و موثر در تاثیرگذاری روی مخاطب، این هدایا شامل ساعت رومیزی، تقویم رومیزی، جا خودکاری و جا کارتی رومیزی بوده و جز هدایای دوست داشتنی برای همه می باشند

میزان کیفیت هدایای از جنس بتن و قیمت آنها چگونه است؟

هدایای بتنی با توجه به جنس آن ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و ماندگاری و دوام بالایی دارد، از نظر قیمت جزو هدایای قیمت مناسب می باشد که می توانید در تعدا بالا آنها را خریداری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *