هدیه

9 ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی

9 ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی

از صدها کسب‌ و کاری که اهدا هدایای تبلیغاتی را به‌عنوان استراتژی مارکتینگ خود انتخاب می‌کنند، تنها برندهای انگشت‌ شماری نتیجه لازم را دریافت می‌کنند و این تفاوت تنها به ویژگی‌های منحصربه‌فرد هدایای تبلیغاتی بازمی‌گردد. خواندن این نوشته در مورد ۹ ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی از همین جهت حائز اهمیت است که دریچه‌ای تازه را مقابل روی شما می‌گشاید تا بدانید دقیقا چه چیزی برای موثر بودن یک هدیه الزامی است.

هدایای بتنی هدایایی هستند مثل گلدان و جاخودکاری و ست رومیزی که از متریال بتن و سفال و شیشه و..‌. ساخته می‌شوند، اما چیزی که موجب خاص بودن این هدایا شده، فراتر از این‌هاست!

ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی چیست

در ادامه به ۹ ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی اشاره کرده‌ایم که این محصولات را بسیار متمایز نسبت به سایر محصولات تبلیغاتی می‌کند.

هدایای بتنی کاربرد زیادی دارند

اکسسوری‌ها و هدایای تبلیغاتی بتنی را نه‌ تنها می‌توان به‌عنوان ست‌های رومیزی و اداری تهیه و اهدا نمود، بلکه در قالب ظروفی برای نگهداری قاشق و چنگال آشپزخانه، لیوان مسواک و خمیر دندان و… نیز طراحی و اهدا می‌شوند. درواقع هیچ شکلی از هدایای بتنی را پیدا نمی‌کنید که کاربردی نداشته باشد و پس از دریافت به‌عنوان هدیه، در گوشه کمد خاک بخورد!

این ویژگی در خرید هدایای تبلیغاتی و مدیریتی از هر چیزی شکیل تر و قابل استفاده تر است. چراکه تنها هدیه‌ای است که می‌تواند اهداف تجاری برند را محقق کند که در طی زمان مدام در معرض دید فرد باشد.

ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی چیست

فضای مناسب برای چاپ دارند

فضای زیاد برای چاپ لوگو ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی است، این هدایایی مانند اقلامی به شکل ظرف و لیوان و… هستند و این سبب می‌شود فضای خوبی برای چاپ لوگو و نام تجاری در اختیار برند قرار گیرد. وجود این ویژگی در یک هدیه تبلیغاتی بسیار مهم است اما مهمتر از آن این است که فروشگاه هدایای تبلیغاتی نیز، به شیوه مناسب و هماهنگ با هدیه و نشان تجاری برند این چاپ را انجام دهد.

هدایای بتنی تنوع بالایی دارند

تنوع بالای هدایای تبلیغاتی بتنی سبب می‌شود برندها دغدغه‌ای از بابت انتخاب هدیه درخور و شايسته نداشته باشند و متناسب با بودجه و سلیقه مخاطبان خود بهترین گزینه را انتخاب نمایند. خصوصا در هدایای بتنی ست‌های رومیزی متنوعی با هزینه‌های متفاوت یافت می‌شوند که با هر میزان بودجه امکان خرید دارند.

عمومیت دارند و با هر سلیقه‌ای سازگاری پیدا می‌کنند

در خرید هدایای تبلیغاتی و سازمانی این امکان وجود ندارد که همچون هدایای دوستانه مطابق با سلیقه تک ‌تک افراد عمل کنید. هدایای تبلیغاتی عمومیت دارند و دارای ویژگی‌هایی هستند که آنها را برای طیف وسیعی از سلایق مناسب سازی می‌کند. هدایای تبلیغاتی بتنی به‌خوبی با سلیقه عموم افراد سازگاری پیدا می‌کنند و از آن جهت که کاربردی و شیک هستند، محدودیت سنی یا جنسیتی ندارند.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی بتنی چیست و چه کاربردی دارد؟

ارزشمند و شکیل هستند

در کنار کاربردی بودن و ارزش معنوی که یک هدیه تبلیغاتی تاثیرگذار باید داشته باشد، شیک و جذاب بودن هدیه نیز اهمیت زیادی دارد. این واقعیت انکارناپذیر است که همه افراد پیش از توجه به ارزش واقعی یک هدیه به ظواهر آن توجه می‌کنند و خوشبختانه ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی چیزی کم ندارند.

هدیه تبلیغاتی بتنی برای هر سلیقه و مخاطب

نه از لحاظ ظاهر جذاب و نه از لحاظ کاربرد و ارزش معنوی! خوب است در اینجا پرانتز باز کنیم که لزوما بهترین هدایای تبلیغاتی، گرانترین آیتم‌ها نیستند! بلکه هدایایی به‌عنوان ارزشمندترین و تاثیرگذارترین هدایا شناخته می‌شوند که با هوشمندی انتخاب شده باشند، کاربرد بالایی داشته، و جذاب و ماندگار باشند.

کیفیت بالا و ماندگاری از ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی

شایان ذکر است که از ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی می‌توان به کیفیت بالا و ماندگاری بی‌نظیر این هدایا اشاره کرد که به‌هیچ عنوان در گوشه و کنار کمد خاک نخواهند خورد! حال که فرصت پیش آمده خوب است یادآوری و شاید هم اتمام حجت کنیم که اگر می‌خواهید هدیه بی‌کیفیت و نه چندان ماندگار بخرید، اصلا به سراغ هدایای تبلیغاتی نیایید!

رمز تاثیرگذاری هدایای تبلیغاتی در این است که ماندگار هستند و در طی زمان با شانس بیشتر برای جلب نگاه مخاطب، نام برند را جاودان می‌کنند. حال اگر هدیه‌‌ای بی‌کیفیت تهیه کنید، نه ‌تنها تبلیغاتتان ثمره‌ای نخواهند داشت.

بلکه مخاطب احساس می‌کند برایش ارزش قائل نیستید، و این، سرآغاز تجربه سقوط است!! اگر می‌خواهید هدایایتان بیشترین ماندگاری را داشته باشند، حتما برای خرید به سراغ فروشگاهی معتبر و حرفه‌‌ای بروید و حتما در بررسی کیفیت هدایا حساس و محتاط باشید.

تنوع قیمت و صرفه اقتصادی دارند

خصوصا اگر در اوایل فعالیت برندتان هستید، طبیعی است که در خرج هزینه به‌ ویژه برای تبلیغات با محدودیت‌های بیشتری روبرو باشید. اگر چنین شرایطی دارید، به‌هیچ عنوان نگران نباشید. چراکه برای شما اقلامی تدارک دیده شده که همگی با بودجه نه‌چندان زیاد نیز قابل تهیه هستند.

مطلب مهم: مهمترین استراتژی برای حفظ مشتری

به‌طورکلی تنوع بالایی که در قیمت هدایا وجود دارد، این امکان را فراهم می‌کند که برای خرید دید بازتری داشته باشید و بتوانید همواره موازی با فعالیت‌های دیگر خود، درصدی هرچند کم را نیز به تبلیغات اختصاص دهید. قیمت یکی از ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی است و کاملا متناسب با ارزش هدایا و به‌ دور از گران‌‌فروشی و بی‌انصافی است.

 هدایای تبلیغاتی بتنی ایجاد حس مثبت در مخاطبان می کند

برای هر سن و جنسیتی مناسب است

ممکن است برخی از صاحبان کسب‌ وکارها هدیه تبلیغاتی بتنی را برای مدیران خاص درون سازمان خود بخواهند. برخی دیگر به‌دنبال تقدیر و تشکر از پرسنل درون سازمان باشند و برخی دیگر نیز برای توسعه روابط تجاری خود قصد داشته باشند این هدایا را به شرکای تجاری برند اهدا کنند. تفاوتی ندارد! هدیه بتنی برای همه افراد اعم از زن و مرد و پیر و جوان و مدیر و کارمند کاربرد دارد و با ایجاد حس مثبت می‌تواند ایشان را جذب برند شما نماید.

مهمترین ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی ایجاد حس مثبت در مخاطبان

رنگ غالب در هدایای تبلیغاتی بتنی، رنگ سفید و طوسی است که هر دو از رنگهای ملایم و آرامش‌ بخش هستند. این رنگ‌ها در کنار بافت زیبا، خاص و دلنشین هدایای بتنی احساس بسیار مثبتی را به مخاطب هدیه القا می‌کنند. همین حس مثبت رمزی برای ماندگاری هدیه در ذهن مخاطب می‌شود و ایشان را به فردی وفادار برای آینده برند مبدل می‌سازد.

توجه داشته باشید در عصر ما خیلی چیزها با بالاترین کیفیت و تنوع و فراوانی دردسترس هستند و به‌ گونه‌‌ای افراد را اشباع کرده‌اند. اما هنوز چیزهایی مثل “عشق”، “توجه” و “آرامش” وجود دارند که کمیاب و گاها در میان هیاهوی زندگی “نایاب” هستند. چه خوب است که برای موفقتر عمل کردن در مارکتینگ بتوانید این پاشنه‌های آشیل را پیدا کنید! این کاریست که هدایای بتنی آن را ممکن می‌کنند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی برای موزیسین ها

یک نظر در “9 ویژگی هدایای تبلیغاتی بتنی

  1. فرشید فریدی گفت:

    یکی از جذابترین های سایتتون هست برای خرید، به شدت مورد پسند هر سلیقه‌ای هست این هدایای بتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *