هدیه

13 هدیه مناسب روز کارکنان معدن

13 هدیه مناسب روز کارکنان معدن

دهم تیر ماه روز صنعت و معدن در تقویم به ثبت رسیده است. با این حال اگر هر روز هم از کارکنان معدن تجلیل و تشکر شود، کافی نیست. همه ما می‌دانیم که کار معدن جزو سخت‌ترین فعالیت‌ها در دنیاست. با توجه به چنین شرایطی شما چه هدیه‌ای را برای کارکنان معدن مناسب می‌دانید؟

هدیه‌ای که با کیفیت و کاربردی بوده و در عین حال با یک نگاه حرفه‌ای، جلوه جذابی پیدا کرده باشد، بسیار ارزشمند است. هدیه مناسب روز کارکنان معدن هدیه سازمانی گزینه مناسبی است، زیرا احساس خوب و ارزشمندی را برای افراد به ارمغان می‌آورد.

روز کارکنان معدن

از آنجایی که صنعت و معدن در کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، یک روز از تقویم را به اسم معدن نام گذاری کرده‌اند. در واقع یکی از سه بخش اساسی و پایه کل کشور بر مبنای صنعت و معدن است.
کار در معدن یکی از حساس‌ترین و سخت‌ترین کارهای موجود در دنیا به شمار می‌رود. به همین دلیل کارکنان این بخش، واقعا از جان و دل تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند.

مجموعه هنری حس هفتم به پاس قدردانی زحمات کارکنان معدن، نگاه حرفه‌ای و ارزشمندی به هدایای سازمانی مختص آن‌ها داشته است. در کل تمام هدایای این مجموعه، برای هر اصنافی مناسب بوده و کیفیت و ارزشمندی بالایی دارد.

خرید هدیه مناسب روز کارکنان معدن

خرید هدیه مناسب روز کارکنان معدن

مجموعه هنری حس هفتم، همیشه نگاه کاربردی و خلاقانه به تمام هدایای تبلیغاتی داشته است. به همین دلیل بهترین هدایای تبلیغاتی را تهیه و به صورت حرفه‌ای طراحی کرده است. جذابیت بسته بندی هدایا و از همه مهم‌تر کاربردی بودن آن‌ها، برای اهدا به کارکنان معدن بسیار مناسب‌ خواهد بود. 13 نمونه از بهترین هدیه مناسب روز کارکنان معدن، عبارت است از:

 • محصولات چرمی
 • ظروف تبلیغاتی
 • هدایای تحریری
 • ابزار
 • قلم
 • جاکلیدی
 • جاکارتی
 • هدایای چوبی
 • ست آرامش
 • ست صنایع دستی
 • ست دیجیتال
 • ست پذیرایی
 • ست خوش آمد گویی

موارد بالا جزو لوکس‌ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته شده است که برای کارکنان معدن مناسب هستند. این مجموعه با خلاقیت بالا و ظرافت هنری که به کار گرفته است، بهترین هدایا را به صورت ظاهری مجلل و شیک در آورده است. در ادامه ویژگی و قابلیت هر کدام از هدایا را بررسی خواهیم کرد.

1. محصولات چرمی

از نفیس‌ترین هدیه مناسب روز کارکنان معدن، می‌توان به محصولات چرمی اشاره کرد. محصولات چرمی از گذشته تا به الان در ایران بسیار پرطرفدار بوده و تمامی سلیقه‌ها را در هر طیف جنسیتی و سنی شامل می‌شود.

2. ظروف تبلیغاتی

یکی از کاربردی‌ترین و در حقیقت نیاز روزانه هر فردی، ظروف است. مخصوصا ظروفی مانند انواع لیوان و ماگ، ست‌های چای خوری و فنجان و… که بسیار پرکاربرد هستند. بسته‌بندی جذاب و هنری این محصولات، به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب خواهند بود.

3. هدایای تحریری

لوازم کاربردی مانند دفترچه یا رومیزی برای هر فردی لازم است. به خصوص زمانی که با نگاه کردن به آن، احساس خوبی به فرد دست می‌دهد. مجموعه حس هفتم هدایای ارزشمند و مناسب را با خلاقیت هنری خود، زیبا و شیک در آورده تا احساسی مثبت در افراد ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: هدیه شرکتی مناسب روز حسابدار

تاثیر هنر مجموعه حس هفتم بر هدیه مناسب روز کارکنان معدن

4. ابزار

ابزارها جزو بهترین هدیه مناسب روز کارکنان معدن است. بدون شک با یک بسته بندی جذاب و باکیفیت، می‌توان کارکنان معدن را با این مدل هدایا، خوشنود کرد. در واقع به صرفه ترین هدایای سازمانی ابزارالات هستند. چرا که عمر ماندگاری آن‌ها بیشتر از سایر محصولات، خواهد بود.

5. قلم

انواع قلم به عنوان هدایای مناسبتی، واقعا یک ایده جذاب و کاربردی است. تمام افراد به قلم نیاز دارند. مخصوصا اگر قلم‌های نفیس با یک بسته بندی شیک و حرفه‌ای در اختیار مخاطبان قرار بگیرد. آنگاه ارزش کالا چندین برابر خواهد شد.

6. جاکلیدی

یکی از طراحی‌های هوشمند و خلاقانه در زمینه هدایای تبلیغاتی، جاکلیدی‌ها هستند. اکثر جاکلیدی‌ها با چرم درست شده‌اند که زیبایی منحصر به فردشان، آن‌ها را درخشان و باکیفیت کرده است.

7. جاکارتی

جاکارتی‌ها برای تمام آقایان لازم و ضروری است. اگر به دنبال هدیه مناسب روز کارکنان معدن هستید، می‌توانید جاکارتی هدیه دهید. مجموعه حس هفتم این محصول را با نهایت دقت و ظرافت، بسته بندی کرده است.

8. هدایای چوبی

از مجلل‌ترین و پرطرفدارترین هدایای سازمانی، می‌توان به محصولات چوبی اشاره کرد. هدایای چوبی برای هر فردی مناسب است و طول عمر بالایی هم دارد. در نهایت، مخاطب می‌تواند سال‌ها از آن استفاده کند. دلیل طول عمر بالای آن، کیفیت عالی محصول بوده که مجموعه هنری حس هفتم بر روی آن تمرکز کرده است.

9. ست آرامش

کارکنان معدن استراحت کردن را غنیمت می‌شمارند. به همین دلیل ارائه هدایای تبلیغاتی از نوع ست آرامش، می‌تواند خستگی‌ آن‌ها را از تنشان در آورد. مخصوصا با بسته بندی و ظرافت طبعی که در تهیه این محصول به کار گرفته شده است.

10. ست صنایع دستی

نفیس‌ترین هدیه ایرانی می‌تواند به دسته محصولات صنایع دستی تعلق بگیرد. ست صنایع دستی از باستان ایران تا به الان، طرفداران زیادی داشته است. کمتر کسی پیدا می‌شود که نسبت به این هدیه سازمانی، احساس مثبت و جذابی نداشته باشد.

11. ست دیجیتال

با پیشرفت فناوری و عصر ارتباطات، استفاده از وسایل دیجیتالی بسیار زیاد شده است. در کنار کاربردی بودن، کیفیت محصولات هم اهمیت دارد. مجموعه حس هفتم با تلفیق ارزشمندی، کیفیت و کاربردی بودن محصول، آن را به یک هدیه خاص و پرطرفدار تبدیل کرده است.

مطلب پیشنهادی: هدایای تبلیغاتی مناسب افراد نابینا

12. ست پذیرایی

ست پذیرایی به عنوان یک هدیه مناسب روز کارکنان معدن در نظر گرفته است. این محصول برای تمام سنین و حتی سلایق مختلف هم، مناسب و کاربردی خواهد بود. از آن جایی که شخصیت کارکنان از ارزشمندی و اهمیت بالایی برخوردار است، ست پذیرایی یکی از پراستقبال‌ترین هدایا برای قدردانی از آن‌ها خواهد بود.

تاثیر هنر مجموعه حس هفتم بر هدیه مناسب روز کارکنان معدن

13. ست خوش آمد گویی

ارائه هدایایی منحصر به فرد و مجلل مانند ست پذیرایی در ماندگاری بیشتر محصول و تاکید بر ارزشمند بودن فرد، اهمیت ویژه‌ای دارد. این ست نشان دهنده ذوق و استعدادی است که هنرمندان مجموعه حس هفتم، آن را به زیبایی تمام، طراحی کرده‌اند.

تاثیر هنر مجموعه حس هفتم بر هدیه مناسب روز کارکنان معدن

هدیه دادن یک فرآیند ارزشمند بوده که محال است از خاطر انسان پاک شود. مخصوصا اگر ابن هدایا، کاربرد، ظرافت، ظاهر و جلوه مجلل و در عین حال کیفیت بالایی داشته باشد.

مجموعه هنری حس هفتم با در نظر گرفتن جنبه‌های حرفه‌ای و هنری، توانسته است یک حس بدیع و با ارزش در هدایای متنوع پدید آورد. این مجموعه کمک می‌‌کند تا روابط انسانی بیش از پیش بهبود یابد و ارزشمندی رابطه و کیفیت آن، رونق پذیرد.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی برای شرکت های بیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *