هدایای نمایشگاهی

هدایای نمایشگاهی حس هفتم

نمایشگاه محلی بی‌نظیر برای ارائه محصولات و خدمات هر کسب و کار است. سالانه هزاران نمایشگاه در اقصی نقاط جهان برگزار می‌شوند که بستری مناسب برای روبرویی ارایه دهندگان و بازدیدکنندگان را فراهم می‌آورند. برگزاری و شرکت در انواع نمایشگاه، کنفراس و همایش سبب می‌شود در فرصتی مناسب و در جمع مخاطبانی هدفمند، کار خود را ارائه داده و در معرض شانس فروش بیشتر قرار گیرید. هدایای نمایشگاهی از جمله هدایای کاربردی، موثر و هدفمند هستند که امکان توسعه روابط تجاری و جذب مشتریان را فراهم می‌کنند.

هدایای نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

اگر می‌خواهید راجع‌به اهمیت هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی بدانید، همین بس که هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی چون قلابی هستند که مشتریان را به دام برند می‌اندازند. این هدایا هم در محیط نمایشگاه نظرها را به شما جلب می‌کنند و هم برای تحقق اهداف بلند مدتتان کارایی دارند. ما در مجموعه بزرگ هدایای تبلیغاتی حس هفتم با تیمی متشکل از افرادی مجرب و متخصص در زمینه بازاریابی و فروش برآنیم تا بستر رشد هرچه بیشتر شما را فراهم کنیم. هدسه تبلیغاتی نمایشگاهی متنوعی در مجموعه طراحی شده‌اند که شان و فرهنگ والای سازمانتان را نزد مشتریان نمایان می‌سازند.

هدایای نمایشگاهی چه ویژگی دارند؟

  • کاربردی و پر استفاده

رمز ماندگاری پیام تبلیغاتی هدایای نمایشگاهی، کاربردی بودن آن‌ها است. یک هدیه نمایشگاهی جذاب که در عین قیمت مناسب کاربرد زیادی دارد. بهترین هدیه‌‌ای است که به عنوان هدیه تبلیغاتی می‌توانید تهیه کنید. هدایایی چون دفترچه یادداشت، محصولات چوبی، ابزارآلات کاربردی، همه در زندگی روزمره به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند و در معرض شانس دیده شدن قرار دارند.

  • مقرون به صرفه

هدایای نمایشگاهی معمولا در تیراژ بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند. صدها مشتری بالقوه در نمایشگاه حضور دارند که باید از آن‌ها استقبال کنید. فرصت را از دست ندهید و با خرید هدایای مقرون به صرفه با تیراژ بالا، نرخ تبدیل مخاطب به مشتری برند را افزایش دهید. اگر از افرادی هستید که فکر می‌کنند هدایای نمایشگاهی گران قیمت بیشترین تاثیر را روی مشتریان دارند، سخت در اشتباه هستید! تاثیرگذارترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی آن‌هایی هستند که ارزش مادی و معنوی خوبی داشته و کاربردی باشند.

  • بستر مناسب برای معرفی برند

در واقع برای هدایای نمایشگاهی خوب است محصولاتی را انتخاب کتید که فضای کافی برای درج اطلاعات برند داشته باشند. به عنوان مثال دفترچه یادداشت از هدایایی است که هم کاربرد زیادی دارد و هم در صفحات اولیه، امکان تبلیغات مفید را فراهم می‌کند. اگر مجموعه با تجربه و خلاقی را در این زمینه انتخاب کنید، مطالبی مختصر و مفید از برندتان را با بهترین کیفیت روی محصول چاپ می‌کنند و نام برند را ماندگار می‌سازند.

  • هدیه های نمایشگاهی

شاید تبلیغاتی مثل تیزر تلویزیونی، تبلیغات روی بیلبورد و … نهایتا چند روز و چند ماه ماندگاری داشته باشند. اما ماندگاری هدایای نمایشگاهی کاملا به کیفیت و کارایی آن‌ها بستگی دارد. یک پک هدیه نمایشگاهی ارزان شیک و کاربردی توسط افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد و اگر کیفیت و دوام خوبی داشته باشد، استارتی برای تبلیغات مادام العمر است! در حقیقت کیفیت هدیه‌ای که اهدا می‌کنید نشان می‌دهد تا چه حد برای مخاطبان و مشتریان خود ارزش قائل هستید و چه کیفیتی را در محصولات و خدماتتان حفظ می‌کنید.

هدایای نمایشگاهی یکی از زیرمجموعه‌های بسیار تاثیرگذار هدایای تبلیغاتی هستند. وقتی پک هدیه نمایشگاهی مناسب و کارآمدی را برای اهدا به مخاطبان سازمان تهیه می‌کنید، باید بستری مناسب برای دسترسی به مخاطبان هدف را نیز فراهم نمایید تا رونق اقتصادی و انتظارات مورد نظرتان از هدایا تحقق یابند. یکی از بهترین بسترهای دسترسی به مخاطبان هدف، مدیران بزرگ و تاثیرگذار و متخصصان صنایع مهم کشور، نمایشگاه‌های پیش رو در سال جدید است.

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی

کشور عزیزمان ایران با داشتن پتانسیل ۱۱ درصدی از نفت و ۱۸ درصدی از گاز جهان، هر ساله میزبان حضور هزاران برند شناخته‌شده نفت و گاز از جای‌جای جهان بوده است و نمایشگاهی باشکوه تحت عنوان نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را برگزار می‌کند. آخرین برگزاری این نمایشگاه در سال گذشته، با حضور بیش از ۸۶۹ شرکت کننده توانمند و خبره و بیش از ۲۰۰ هزار بازدیدکننده در تهران همراه بوده است.

این آمار خیره‌کننده نشان می‌دهد نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز تهران چه فرصت طلایی برای شرکت‌های این حوزه است تا خدمات و محصولات خود را به متخصصان حاضر از سراسر دنیا ارائه دهند و از طریق هدایای نمایشگاهی، ایشان را جلب اهداف و مقاصد والای شرکت بکنند.

گیفت تبلیغاتی نمایشگاهی برای نمایشگاه ایران هلث تهران ۱۴۰۲

در کنار نمایشگاه نفت و گاز، یک فرصت بسیار عالی برای برندهای فعال در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت، نمایشگاه پزشکی دارویی آزمایشگاهی ایران هلث تهران در سال ۱۴۰۲ است. این نمایشگاه طیف وسیعی از فعالیت‌های تخصصی و آموزشی اعم از برگزاری سمینارها و کارگاه‌ها، نمایش و معرفی محصولات و فناوری‌های جدید دنیای پزشکی را دربرمی‌گیرد و حضور در آن می‌تواند به کسب‌و‌کارهای فعال کمک شایانی بکند.

یکی از اهداف اصلی این نمایشگاه، آشنایی بیشتر کسب‌و‌کارهای خبره و حرفه‌ای در حوزه پزشکی، داروسازی و آزمایشگاهی با هم است که شبکه‌سازی و ارتباطات تجاری سودمند را به دنبال خواهد داشت. هدایای نمایشگاهی ارزشمند در این نمایشگاه، ارزش و فرهنگ سازمان را به مخاطبان اثبات خواهند کرد و قطعا مشارکت در این نمایشگاه با پک هدیه نمایشگاهی ارزان تبلیغاتی مناسب، برایتان سودمند خواهد بود.