درباره حس هفتم
درباره حس هفتم هدایای تبلیغاتی حس هفتم

درباره حس هفتم

حس هفتم حس سیال زندگیست، شور و معنای زندگی در راستای خلق ارزش ها و انسانیت. معتقدیم حس هفتم در همه انسان ها جاریست به شرط آنکه بخواهند و به ارزش‌های والایی چون مهربانی، عشق و زیبایی پایبند باشند. ما در انتشارات و تبلیغات حس هفتم سعی بر آن داریم تا بر پایه فلسفه غنی پندار، گفتار و کردار نیک در کنار سازمان‌های بزرگ و کوچک قرارگیریم و کمک کنیم تا با استفاده از داشته‌های فرهنگی ایران زمین، کسب‌و‌کار خود را رونق بخشند و ارتباطات انسانی شایسته و ارزشمندی را شکل دهند.
مجموعه انتشاراتی و تبلیغاتی حس هفتم با بخش‌های هدایای تبلیغاتی، انتشارات، طراحی و تبلیغات محیطی و استودیو خلاقیت سعی کرده تا کلیه‌ی نیازهای هر سازمانی را در زمینه‌ی ارتباط با مشتری و تبلیغات پوشش داده و کمک کند تا سازمان‌ها با صرف کمترین زمان و هزینه انتخاب‌هایی مناسب داشته باشند و در این راه استودیوی خلاق و گروه مشاوران حس هفتم با دیدگاه تخصصی خود، در فرآیند تصمیم‌گیری همراه آنهاست و یاریشان می دهد.
ما در حس هفتم معتقدیم ایجاد تجربه‌های دلنشین و خاطرات خوب برای مخاطبان از اولویت‌های اصلی هر سازمانی است. چرا که در عصر حاضر دیگر نمی‌شود تنها به تکنیک‌های تبلیغاتی قدیمی بسنده کرد و مخاطبان هر سازمان از سرمایه‌های ارزشمندی هستند که باید با ایجاد ارتباطات موثر آنها را حفظ کرد و حس هفتم در این مسیر همراه شماست.
 

برخی مشتریان ما

rasendarman1
petro shiraz1
arsheh1
ECC1
keshavarzi bank1